Organigrammen maken in Powerpoint

Status
Niet open voor verdere reacties.

NIh1IlO

Gebruiker
Lid geworden
4 feb 2003
Berichten
759
Gegroet specialisten

ik werk met Windows XP Home Service pack 2 en met MS Office Powerpoint 2000. Ik kan geen organigrammen meer maken in Powerpoint sinds ik werk met Windows XP.

Ik krijg telkens een foutmelding over bronbestand....

Kan men mij vooruit helpen hetzij door een concrete oplossing te bieden voor Powerpoint van MS Office 2000, hetzij door een ander programma te suggereren, liefst gratis, dat toelaat organigrammen te maken.

Met beste dank op voorhand

nIh1IlO
 
bronbestand....dan kan er dus iets niet gevonden worden.
heb je powerpoint al eens opnieuw geinstalleerd.
versie 2000 werkt perfect met windows XP hoor.
 
Hello puppie

ik heb inderdaad geprobeerd om Powerpoint te herstellen. Het programma maakt deel uit van het ganse pakket MS Office 2000 dat bestaat uit 8 programma's. Omdat ik eerder ook al problemen had qua compatibiliteit met PhotoDraw, dat eveneens deel uitmaakt van MS Office 2000, zie ik het niet onmiddellijk zitten om de ganse installatie alweer eens over te doen.
Er moet toch iets zijn, qua compatibiliteit althans, tussen MS Office 2000 en Windows XP. Bill zal er wel voor zorgen dat er regelmatig nieuwe programma's moeten worden geïnstalleerd door in de vroegere versies hier en daar een wilfijzer of schietgeweer in te bouwen zeker?

Ik laat die optie dus voorlopig vallen, maar ben wel geïnteresseerd inalternatieven (andere programmaatjes die vlot organigrammen kunnen maken).

Met vriendelijke groeten

nIh1IlO
 
Gegroet puppie

ik heb ondertussen al wel een poging gedaan om de zaak te herstellen (setup Herstellen waarbij op fouten wordt gecontroleerd).
Aanvankelijk verliep alles normaal tot op een bepaald ogenblik onderstaande foutmelding verscheen en de herstelprocedure werd afgebroken (terug naar af dus).

Interne fout 2318: neem contact op met de productondersteuning voor hulp.

Hopelijk kan dit mogelijks een betere localisering van de fout betekenen.

In subsidiaire orde durf ik toch ook vragen naar alternatieven.

Met vriendelijke groeten

nIh1IlO
 
Kan je wel organigrammen maken in Word?
Zowel powerpoint als Word maken nl. gebruik van hetzelfde organigrampakket.
Mocht jet dus in Word ook niet lukken, dan ligt het wellicht aan het feit dat je het desbetreffende pakketje (om wat voor reden dan ook) niet aan boord hebt.
Mocht het wel vanuit Word lukken, dan gaan we verder zoeken binnen Powerpoint.

Succes,
 
Gegroet Marl1

ik kan inderdaad ook In Word het organigramprogramma (MS Organigram 2.0, aan te roepen via Invoegen Object) NIET gebruiken.

Ik vrees dat het bij Microsoft zal liggen.

Met vriendelijke groeten

nIh1IlO
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan