Oude backups verwijderen????

Status
Niet open voor verdere reacties.

Nickdaan

Gebruiker
Lid geworden
15 jan 2004
Berichten
42
Ik heb nog twee oude backupbestanden, op mijn pc die niet te verwijderen zijn, heb alles al geprobeerd maar kom er niet vanaf. Geeft steeds de melding toegang gewigerd. Als ik op 1 van de backups gaat staan geeft hij zelfs een inhoud van 16,0 GB aan. als ik deze mappen open dan kom ik maar aan een 150mb grootte. Hoe kan dat? wie heeft hier een oplossing voor?

Alvast bedankt, Daan.
 
Waar staan deze bestanden
Wat voor bestanden zijn het

Zelfgemaakte backups?
 
Ze staan gewoon op de c-schijf en zijn van een eerder herinstallatie van windowsxp. In de ene zit een map met de naam windows, waarin weer een map met de naam "unistallkb833330$" en als ik die open krijg ik een map met de naam blastcln. Deze map wordt de toegang geweigerd.En een map met de naam "2178b4815aef0fa4e0f9", daarin zitten 3 mappen te weten: common, sp1,en sp2. Deze zijn alle drie niet te openen.
En in de andere zitten een map met de naam "documents en settings" en een map met de naam windows, in deze map zit een map temp en daarin zitten 3 mappen met de namen "icd.tmp", "test" en "wera.tmp.dir00".
Ik hoop dat je hier wat aan hebt.

Groeten Daan.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan