Outlook 2007 stuurt geen mail

Status
Niet open voor verdere reacties.

hielke 78

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
28 dec 2008
Berichten
2
Sinds ik 3 weken geleden ben overgestapt naar Outlook 2007 kan ik geen mail meer naar mezelf en mijn collega's sturen. Verder is de hele wereld bereikbaar, maar de mailadressen met de extension van onze homepage komen dus niet aan. Ook als ik de algemene info @ toevoeg als adres danwel cc, komen deze niet aan. De andere adressen in de mail ontvangen het bericht ondertussen wel.
Wel kan ik de info mailtjes en mijn eigen mailtjes ontvangen.
Erg vreemd en ook onhandig. Als ik via de webmail berichten verstuur naar mezelf en collega's is er geen vuiltje aan de lucht, dat werkt prima. Maar via outlook is het dus onmogelijk.

Heeft iemand een idee waar dit aan zou kunnen liggen?

De instellingen voor mailen zijn verder prima (alle andere mailtjes komen aan en wordenontvangen; gaat dus louter om de mailtjes waarin ik mezelf danwel collega's cc of toevoeg).
 
Welke email-account heb je? Van je provider of hotmail of gmail of .. ?
Gr. Ton
 
ik heb een account die aan het webadres is gekoppeld van mijn werk. Webmail werkt via UebiMiau.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan