bedoel je dat je pc nu traag is??, ik zou dat programma dan gewoon van je pc afgooien, en dan gewoon een andere virusscanner nemen. Als je ervoor betalen wilt zou ik nod32 aanraden, die is zo erg licht, Je merkt helemaal niks van. Nod32 komt ook vaak het best uit de testen samen met kaspersky, nod32 heeft ook vaak updates. Nod32 kan je hier met korting kopen op helpmij, nod32 is gewoon in het nederlands.
Als je er niet voor betalen wilt kan je ook Avast nemen, dat is ook een goede gratis virusscanner.
http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html
Je moet je eerst wel registeren, om een serial te krijgen die 1 jaar geldig is

.
Hier kan je registeren:
http://www.avast.com/eng/home-registration.php#register-form
En hier kan je nederlandse versie downloaden:
http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html (pagina naar beneden scrollen, daar zie je dan allemaal talen, dutch staat er ook tussen
Spamfighter werkt geweldig er komt bijna geen Spam door.
Ik vind het een voordeel dat ik hem op een taal kan instellen.
Per dag krijg ik meer dan 100mailtjes met Spam, deze zet hij keurig in een aparte map. Max 1-3 mailtjes
per week welke wel doorkomen.
Virusfighter heb ik nog niet zolang. Als ik daar een probleem mee krijg schakel ik onmiddelijk over, abonnement of niet.
Je mag maar 1 virusscanner op je pc hebben, zelf zou ik spamfighter eraf gooien en Nod32 kopen (je kan eerst 30 dagen trial krijgen, zo kan je zien of het programma wilt kopen of niet), of de gratis virusscanner van avast kan je downloaden
maar heb je nu last van dingen op je pc? want dan help ik je wel ff verder