Ik heb zelf even verder gegoogled en heb uiteindelijk maar besloten de asus update tool via windows XP te installeren. Dit omdat vista zat te zeuren dat ik geen Asus moederbord had.
Vervolgens heb ik de update tool gestart en aangevinkt bij de opties dat ik wilde downgraden. Ik had al via de EZ flash gedowngraded naar versie 0901 en heb dus met de update tool via windows verder gedowngraded naar versie 0608.
Toen heb ik de volgende instellingen toegepast:
Vcore draait op 1,3500 Volt
Geheugen op 2,013 Volt
NBridge op 1,208 Volt
De FSB van mijn cpu staat nu op 1333
en ik heb de sync modus gebruikt dus mijn geheugen draait op 667
Je kan er ook voor kiezen om dit op 800Mhz te zetten als je dat geheugen hebt en dan moet je de volgende timings nemen: 5-5-5-18-2T of auto
Mijn geheugen heb ik gewoon op automatisch laten staan.
Het probleem van het niet kunnen draaien was een brakke bios. Voorlopig draait alles alleen stabiel met de 0608 bios van Asus de latere versies werken nog even slecht.
Ps. De 0608 bios ondersteunt geen dual channel geheugen hierbij doet het 4e slot het niet.