P5gekocht bij M.c.m en geeft niet thuis bij probleem na 5 maanden ellende

Status
Niet open voor verdere reacties.

Restit

Gebruiker
Lid geworden
20 dec 2008
Berichten
7
op 04-07-08 een nieuwe pc aangeschaft bij M.c.m op de Ceintuurbaan te Amsterdam en op 09-07-08 opgehaald.
Er zit/zat in
1 ASUS P5K/EPU, s775, ATX, P35, DDR2, 2X PCie, 1394
1 intel QuadCore Q9300, s775, 2.5GHz, 1333MHz, 6MB, BOX
1 Corsair 4096MB XMS-6400, DDR2 800MHz, lat 5-5-5-18, Twinx
1 ASUS EN8800GTS/HTDP, 512Mb, DDR3 HDTV, 2X DVI-I, PCie
1 WD 320 GB, Caviar SE16 SATA2, 7200 rpm, 16 MB
1 WD 500 GB, Caviar SE16 SATA2, 7200 rpm, 16 MB < - - - 2e schijf
1 LG DVR 20 X DL SATA, Nero, Bulk
1 Cooler Master 690 Towercase
1 Cooler Master PSU, Real Power, 620 W, 3SLI, PI, Active PVC, Modula

Dit systeem heeft een week probleemloos gewerkt en toen verdween steeds mijn 2e schijf met natuurlijk alle software die erop stond dus storing op storing.
Hierop naar M.c.m (Ceintuurbaan), uitgelegd en was volgens hun het SATA kabeltje.
Nieuw kabeltje mee en vervangen, heeft even gewerkt toen weer probleem.
Ik weer terug en kreeg andere schijf.
Op 07-08-08 ik weer terug en pc achtergelaten, op 29-08-08 opgehaald en je raaadt het nooit, jawel, op 01-09-08 wederon naar M.c.m want probleem bleef.
Op 28-09-08 systeem weer opgehaald en het probleem was echt verholpen werd mij gegarandeerd.(moederbord vervangen ivm defecte schijfcontrollers!!???
Nou, en helaas na net een maand, op 29-10-08 wederom diezelfde fout, weer de 2e schijf weg.
Ik nu maar naar het andere filiaal van M.c.m (Kinkerstraat) gebracht op 01-10-08en kon hem weer ophalen op 05-12-08, hier heeft men ook nieuw moederbord geplaats maar nu een ander model nl:
1 ASUS P5QL-E, s775, ATX, P43, DDR2, PCie, 1394

Het schijnt dat men ook de schijven heeft vervangen (zeggen ze)

En tja, op 12-12-08 ach, laten we nou gewoon weer de 2e schijf kwijtraken!!!!!!!!?????????

Ik heb M.c.m hierop direct gemailed maar (het is nu dus 20-12-08) en die geven niet thuis dus
A - - M.C.M Gggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr en
B - - Help want ik weet het niet meer.

Dit systeem heeft mij 1200 euro gekost en nu een half jaar verder en nog geen goed product.

btw ik heb nu de 2e schijf even in een andere SATA poorten hij werkt nu wel weer maar voor hoelang en misschien sloopt ie wel mijn SATA poorten.

Het is een heel vehaal maar ik word er woest om dus wie weet een oplossing????
ik ben geen superman qua de pc hoor dus maak het niet al te moeilijk :P
 
Laatst bewerkt:
Zeggen dat M.c.m niet thuis geeft vind ik wel wat erg kort door de bocht als ze het systeem al verschillende malen gerepareerd hebben, kabels vervangen, 2x moederbord vervangen en harddisk vervangen
 
Hoi,

Welkom op Helpmij,

Is jammer van z"n systeem dat het niet goed werkt, maar het lijkt mij in dit geval toch beter als je contact opneemt met de winkel en om de reden dat ze nu een beetje moeilijk gaan doen en dat ze dit probleem op jouw af gaan schuiven je hebt immers garantie.
Ik zou dit in dit geval doen .

Modag
 
Beetje zielig om een winkel op onze site te gaan lopen afkraken.
Nutteloos.
Ik vind dat ze er aandacht genoeg aan hebben geschonken.
Misschien de fout bij jezelf zoeken?:(

Mail naar de zaak zelf of naar Kassa, Radar of de Ombudsman, maar dat hoort hier niet thuis....................
 
Laatst bewerkt:
Beide bedankt voor de reactie.

A.J het is op zich niet mijn intentie om die zaak af te kraken al verdienen ze dit in mijn ogen misschien wel.

Wat zou ik verkeerd gedaan moeten hebben om dit probleem te creeren!??
Ik heb dit systeem aangeschaft om mijn favo spel te spelen nl Guildwars en dan doe ik ook wat eenieder ander doet nl af en toe een brief typen.
Ik ben zeker geen type dat in een nieuw aangeschaft systeem gaat lopen knoeien en het dan een ander op laat lossen.
Ik gebruik dezelfde software als op mijn oude pc.

Zoals ik al schreef het probleem ontstond uit het niets.

Ik heb op de 12e van deze maand wederom de storing gemeld met antwoordverificatie waarin ik heb gevraagd om mij uiterlijk vandaag iets te kunnen vertellen maar geen reactie en ik geloof nooit dat men mijn mailtjes niet heeft gehad.

Het is jammer, ik had gehoopt op een mogelijke oplossing van het probleem en niet op een ietwat verkapte reprimande van deze sitebezoekers maar goed je kan ook niet alles willen.
Prettige dagen gewenst en hopelijk blijft jullie (nieuwe) pc het lange tijd doen.
 
schijf in andere Satapoort weer eruit !!??
terug in 2e satapoort en werkt weer maar voor hoelang?
zeer irritant allemaal
 
schijf heeft het drie uur gedaan in SATApoort 2 terwijl de pc aanstond maar verder niets deed.

dus kan iemand mij vertellen wat er aan de hand is dan aub?
 
Ik zou met alle bewijzen, paperassen en bonnetjes afreizen naar de Ceintuurbaan, na ze eerst te hebben gebeld(anders via het hoofdkantoor), het hele verhaal voorleggen en aandringen op een oplossing.
 
Heb je verder helemaal geen problemen met de pc, alleen dat schijf probleem zeg maar.
Of ook nog ander vreemde/niet correct werkende zaken??
 
ik heb ze (m.c.m) de laatste X een mail gestuurd op de 12e en daar reageren ze niet eens op.

Het enige probleem is dus de 2e schijf maar aangezien ik daar juist mijn software op installeer krijg ik dus extra storingen van de programmaas die hen roots niet kunnen vinden
 
Wat ze nog niet vervangen hebben is de voeding en als ik het hele verhaal zo hoor, klinkt het alsof de voeding iets te ligt gekozen is. Draai bv de voedingskabels eens om van beide hd's, en kijk of dan de eerste schijf uitvalt.

Groetjes Erik Rothuis
 
Wat ze nog niet vervangen hebben is de voeding en als ik het hele verhaal zo hoor, klinkt het alsof de voeding iets te ligt gekozen is. Draai bv de voedingskabels eens om van beide hd's, en kijk of dan de eerste schijf uitvalt.

Groetjes Erik Rothuis

Daar dacht ik dus ook aan, vandaar mijn vraag of de pc nog meer problemen geeft
 
schijven omgewisseld op de voeding maar dan slaat de pc alleen af en toe (3X per dag) vast. ff reset en werkt weer maar gisteren viel de 2e schijf weer eruit.
Ik heb nu de 2e schijf (500 gig) losgekoppeld en ga nu weer een tijdje op deze wijze draaien. zoals boven te lezen hebik er een 620W voeding in zitten.

is echt om moedeloos van te worden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan