Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Privacywetgeving
Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.
In kolom G:en zo verder. Toegfepast in de bijlage. Let ook op het $-teken in bepaalde formules.Code:=ALS(ISLEEG(G10);"";Q5)
In het voorbeeld gebeurt er niet. Jammer dat je die niet hebt gezien.Deze werkt goed alleen heb ik in rij 10 een optelling staan van wat cellen.
Hierdoor blijft hij toch gelijk alles vullen.
Sorry als dat ik dat er niet bij gezet heb.
Deze werkt goed alleen heb ik in rij 10 een optelling staan van wat cellen.
Hierdoor blijft hij toch gelijk alles vullen.
Sorry als dat ik dat er niet bij gezet heb.
ok, heb hele rij 11 even gedaan
Nu staat er alleen in rij 12 en 14 #waarde!
Ik vind het geweldig dat er mensen zijn op dit forum die iedereen wil helpen!! :thumb:
Zeg ik helemaal niets over maar..........
Wat voor de een heel logisch is is voor een ander echt iets nieuws!
Toch bedankt voor de moeite!
Ik ga er mee worstelen
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.