• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

pattern en kleur koppelen met vba deel2

Status
Niet open voor verdere reacties.

jos0707

Gebruiker
Lid geworden
17 jun 2011
Berichten
75
Sylvain of anderen, ik loop nog tegen enkele problemen aan bij het verder gebruiken van het bestand.
De code werkt perfect maar ik zou de gegevens van blad 2 in een apart bestand ('Gegevens', zie bijlage)moeten opslaan omdat die nogal eens wijzigen en ik ze in meerdere andere bestanden dien te gebruiken.
Het moet dan wel maar in 1 richting werken. Als ik in Versie test4 in kolom C72 tot C110 een getal ingeef zou hij in het andere bestand moeten kijken wat daar staat.
Ook de reeds ingevulde getallen C72 tot C110 controleren of de gekoppelde gegevens nog juist zijn.
Alvast bedankt.
Grts,
Jos
Bestanden Bekijk bijlage Versie test4.xlsmBekijk bijlage Gegevens.xlsx
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan