Pc slaat af?

  • Onderwerp starter Onderwerp starter jtvd
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

jtvd

Gebruiker
Lid geworden
14 aug 2006
Berichten
108
Hallo

Ik heb een probleem(pje) met de pc, deze slaat af vrij kort na het opstarten windows XP opstarten wil nog maar daarna is het vrij snel afgelopen.
Als ik er een opstart cd er in doe met een uitgeklede windows versie met virusscanner testprogramma's e.d. start hij niet eens deze totaal op.
Soms is het afslaan al na 2 minuuten.:evil:

Ik heb zelf het idee dat hij te warm word dus heb ik alle ventalitoren schoongemaakt en getest op de werking -> zonder resultaat.:confused:
Ik heb extra ventalitoren geplaatst -> zonder resultaat.:(

Waar moet ik dit dan zoeken?:shocked:

JTvD
 
...

Even een cliché antwoord:

Druk alle snoeren, kaarten en wat er ook maar in de kast bevindt goed aan. Zorg er ook voor dat alle kaarten voorzien zijn van een goed aangedraaide schroef.

Ik kan voorlopig nog geen specefieke uitspraken doen. Het probleem kan (zoals dat bij alle problemen is) meerdere oorzaken/oplossingen hebben.

Zeg maar te lang voor deze pagina. ;)

Mischien kunt u hetgeen dat gebeurt in detail omschrijven.

groeten.
 
Verplaatst naar de juiste sectie.
En het zou ook nog aan de voeding kunnen liggen. :)
 
deze slaat af vrij kort na het opstarten windows XP opstarten wil nog
Om zeker te weten dat het een hardware-probleem is: gebeurt hetzelfde als je in Veilige modus opstart?
Naar veilige modus: na de BIOS-meldingen, of een logo van de fabrikant op het scherm, meteen F8 herhaaldelijk indrukken.
 
Laatst bewerkt:
bedankt

Gaan we allemaal ff proberen:thumb:

Ik zal van elk het resultaat weergeven

Bedankt tot zover:thumb:
JTvD
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan