pc sluit af bij opstarten disk in brander

Status
Niet open voor verdere reacties.

michel de regt

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
6 dec 2003
Berichten
3
Help!!!

Ik heb van alles geprobeerd, maar zodra ik een cdrom in mijn plextor 12/10/32A brander stop, dan herstart mij computer. Zolang ik de cd niet uit de drive haal, start windows ook niet op.
Heeft iemand een idee wat het zou kunnen zijn? Mijn kabels zitten goed aangesloten en ik heb de nieuwste firmware upgrade.

alvast bedankt voor je reactie.
 
Heb je de Jumpers van de brander al eens nagekeken.

Welk besturingssysteem heb je eigenlijk, en kun je ook wat meer details geven over jouw PC?
 
toevoeging

ik ben misschien niet helemaal duidelijk geweest. Ik werk onder Windows XP Pro en mijn systeem bestaat uit de volgende componenten:
- MSI K7N2 moederbord
- AMD athlon 2000+ processor
- 400W voeding
- maxtor harde schijf
en de rest lijkt me niet van toepassing.
Ik moet nog even opmerken dat we brander wel heeft gewerkt, maar van de ene op de andere dag niet meer werkte. Het was in de periode dat ik mijn bios heb geflashed en de nieuwste Nvidia Nforce2 drivers heb binnengehaald.
De jumpers staan zeker weten goed.

michel
 
Dan zou ik je adviseren om eens in je bios rond te gaan neuzen. Loop ff je instellingen na, IDE apparaten gewoon op auto zetten qua detectie.

Is dit probleem van direkt na je firmware upgrade ?
 
Het probleem deed zich al geruime tijd voor de firmware upgrade voor. Ik hoopte het juist met een firmware upgrade te verhelpen. Dit is niet gelukt.
In de BIOS staat alles al op auto.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan