PDF stukjes of alles selecteren lukt wel maar dan copieren kan niet?

Status
Niet open voor verdere reacties.

hartkamp

Gebruiker
Lid geworden
8 mei 2005
Berichten
19
Ik haal een engelse handleiding binnen en krijg hem in PDF dan is mijn google balk met de vertaal functie weg.
Probeer ik een stukje of alles te selecteren lukt dat ook maar copieren kan dan niet om het in een vertaal programma te plaatsen.
Is er een mogelijkheid om een engelse handleiding in PDF formaat op de een of andere manier vertaald te krijgen?

Vr. Groet Jaap.
 
Deze PDF file is beveiligd vandaar dat je de tekst niet kunt selecteren. Er zijn verschillende programma's die de beveiliging van documenten kan verwijderen. Je kunt hiernaar opzoek gaan of je kunt deze file proberen te converteren naar bv een Word document (weet niet zeker of dit met een beveiligde document werkt). Daarna kun je de tekst in de Word document selecteren en vertalen.

Er zijn heel veel online we sites waarop je jouw document kunt uploaden, kies een gewenste formaat, vul je emailadres in en de nieuwe formaat zal naar je worden gemaild. Voorbeeld:http://convertpdftoword.net/
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan