Philips PTA-01 USB & Philips TV

Status
Niet open voor verdere reacties.

Annelieke

Gebruiker
Lid geworden
20 apr 2012
Berichten
20
Ik weet niet of deze hier goed staat (Beeldscherm/LCD/TFT), zo niet dan vraag ik een MOD vriendenlijk deze naar het goede forum/subforum te plaatsen.

Ik heb enkele weken geleden een Philips TV gekocht, mooi, met internet. Dacht ik.
Eenmaal thuis bleek alleen de 'Kabelaansluiting'-optie beschikbaar, en moest je voor de optie 'Draadloze verbinding' een apart verkrijgbare Philips PTA-01 Adapter van 50 euro kopen. Gedaan, het is ook de goede USB, geen ander type o.i.d.

Als ik nu op 'Draadloze verbinding' klik vind hij mijn netwerk, maar ik kan die niet selecteren. Of nouja, wel selecteren, maar niet op OK drukken - er gebeurd dan niks. Op YouTube zag ik dat mensen in filmpjes op dat moment dus wel op OK kunnen drukken, hun netwerksleutel dan intypen en direct daarna toegang tot internet hebben.

Wie helpt mij? Dit zijn forse bedragen, dus ik zou graag gebruik maken van de opties waar ik voor betaald heb.
 
Als je precies het zelfde doet als in de handleiding en als het filmpje op internet, En het werkt dan niet. Dan zou ik de verkoper raadplegen. Niet zelf lopen prullen, je hebt iets nieuws gekocht en wil gebruik maken van de standaard functies. Gewoon eventjes terug.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan