Plus versie 3 met irritante balk

  • Onderwerp starter Onderwerp starter JBS
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

JBS

Meubilair
Lid geworden
22 dec 2001
Berichten
6.384
Mijn dochter heeft MSN plus versie 3 geinstalleerd, en sindsdien krijgt ze met de Explorer een extra irritante balk. (search balk "Hole Glue Play")

Weten jullie een methode om die balk te verwijderen met behoud van de plus versie.
 
Deinstalleer MSN Plus zo snel mogelijk! je hebt MSN Plus geinstalleerd MET sponsors, en ik denk dat je PC nu overladen zal zijn met spyware!

Laat allereerst je PC op Spyware/Adware/Malware en dergelijke troep scannen met de volgende programmaatjes: Ad Aware en/of Spybot Search en Destroy. Als het probleem er dan nog steeds is, moet je een HijackThis Log plaatsen op het forum.

Hoe plaats ik een HijackThis Log op het forum?

Dat doe je door naar de volgende pagina te gaan: Helpmij tegen spywareoffensief deel 5

Op deze pagina moet je de eerste post goed doorlezen, als je de instructies uitgevoerd hebt die daar staan en je je log gereed hebt, moet je op ”Reageer op Bericht” drukken. Dan wordt je log geplaatst en zullen de experts er zo gauw mogelijk naar kijken.

Plaats je log dus in datzelfde onderwerp en open niet zelf weer een nieuwe!!!
 
Heeft zij toevallig iets met sponsors niet uitgevinkt tijdens het installeren:D? Zo nee dan heb je veel spyware meegekregen.

Lees dit topic goed door en plaats dan ook daar je Hijack-this log.

//@H@NsiePanzzzer je was me net te snel af:thumb: :eek:
 
:cool: inderdaad:p

Mocht je MSN Plus weer opnieuw installeren, klik dan NIET door, maar bekijk elke pagina rustig. De laatste pagina voor de installatie lijkt op een soort "voorwaarden overeenkomst" die je in normale gevallen zou moeten accepteren wil je iets kunnen installeren/downloaden. HIER MOET JE "NIET ACCEPTEREN" AANKLIKKEN!!!
 
Nog even een aanvulling:
Het lijkt dan of de installatie afbreekt maar MSN Plus wordt toch nog gewoon geinstalleerd.

Kijk hier ook nog even. Kun je precies zien wat er met MSN Plus meegeleverd wordt.
 
Als hier behoefte aan is zal ik wel een kort tutje maken voor het installeren van MSN Plus
 
Ad Aware en Spybot vinden niks.

En met het installeren komt er geen vraag voor sponsors.
 
Tijdens het installeren moet je kiezen voor een aangepaste installatie en dan krijg je wel de optie om de sponsors niet mee te installeren
 
Ik ga het proberen.

Alvast bedankt mario
 
Had ik ook bijna gepost qua topic van Pieter Arntz maar Megabit (2e post) had dit al gepost, wel een beetje verstopt, dat wel. :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan