Presentatie gedeeltelijk blijven herhalen tot klik of toets

Status
Niet open voor verdere reacties.

overland3r

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
23 jun 2011
Berichten
1
Is het mogelijk een presentatie steeds (oneindig) te blijven herhalen (kiosk-mode) en dan na een muisklik of toetsindruk naar een 'eind-dia' te gaan?

Ik wil een fotopresentatie laten draaien terwijl mensen binnen lopen en als iedereen er is, één dia laten staan terwijl ik mijn praatje hou.

Al vast bedankt voor jullie advies.:d
 
Zet je dia die moet blijven staan als eerste (dia 1).
Op de miniatuurdia klikken met rechter muisknop > dia verbergen
PP 2007 : klik op Animaties en zet een vinkje bij "Bij klikken"
Klik op Diavoorstelling > Diavoorstelling instellen > Zet een vinkje bij "Met spreker (volledig scherm)"
Zet een vinkje bij "Herhalen tot op ESC wordt gedrukt"
PP 2010 : klik op Overgangen > verder idem als PP 2007

De volgende dia's die herhaald worden (loop)
PP 2007 : klik op Animaties en neem het vinkje weg bij "Bij klikken". Zet een vinkje bij "Automatisch" en stel het
Aantal seconden in.
PP 2007: Klik op Overgangen > verder idem als PP 2007

Als je de show start met dia 1 (stilstaand beeld) druk dan op het gewenste ogenblik op Enter om de doorlopende show te starten (loop)
Als je de show start met dia 2 (doorlopend) druk dan op het gewenste ogenblik op 1+Enter om het stilstaand beeld op te roepen.

Je kunt dus op ieder ogenblik :
Enter om de loop te herhalen
1+Enter om naar stilstaand beeld te gaan.

Succes!
Astra
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan