Printprobleem meerdere bestanden tegelijk.

  • Onderwerp starter Onderwerp starter XL67
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

XL67

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
16 jan 2006
Berichten
2
Zoals in de titel gezegd:

Ik kan als ik in verkenner meerdere bestanden (*.doc of *.txt) selecteer en die wil printen via de rechtermuisknop dan gebeurd er niks!
Als ik 1 bestand selecteer en klik met de rechtermuisknop en druk op print dan is er niks aan de hand.

Iemand een idee wat er aan de hand is en hoe ik dit kan verhelpen?

Alvast bedankt
 
Welkom bij de Helpmij!

Knippert er mogelijk een lampje op je printer? Dat eerste bestand zou namelijk zodanig kunnen zijn ingesteld dat het op "handinvoer" o.i.d. staat, m.a.w. dat er eerst op een knop gedrukt moet worden van de printer alvorens er geprint gaat worden.....?
 
Printerspooler [wachtrij] staat niet ingeschakeld...?
 
Pasja zei:
Welkom bij de Helpmij!
dankje Pasja :D

Op de printer gebeurd niks, er wordt ook niks verzonden richting de printer. Ook in de wachtrij staat dus niks.
Ik kwam er net achter dat er ook niks gebeurd bij openen. Als ik dus 2 of 3 teksten tegelijk wil openen gebeurd er niks. Is dit misschien werk van een beveiligingspatch/norton o.i.d.?
Het is hetzelfde liedje op alle pc's hier op de LAN.:confused:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan