Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb het tooltje gedownload en geinstalleerd maar als ik het dan open gebeurd er niks. Dit stond nog in de readme maar ik heb geen idee wat een 4x4 system isHoi !
Voeding zou best de oorzaak zijn, maar een soortgelijk probleem heb ik ook al es opgelost d.m.v.dit tooltje: http://www.amd.com/us-en/Processors...30_182_871_9706,00.html?www.reghardware.co.uk
(tweede van boven)
Greetz,
Harry.
Readme zei:* On 4x4 Systems, right click on the AMD logo system tray icon and select “Gaming Mode” in order to turn “Gaming Mode” on/off.
Aaahzo, dus als ik het amd-tooltje aanklik en daarna nog een keer dirt of cod4 probeer doet ie het misschien wel? Ik zal vanmiddag even proberenHoi !
Het AMD-tooltje werkt automatisch op de achtergrond !
Uitleg staat er toch bij ?
Een quad-core heb je niet, vandaar.
Greetz,
Harry.
Hmm,, dan denk ik dat ik die maar koop xDDie M620 is er trouwens nog wel goedkoper:
Pricewatch
Is het trouwens zeker dat de voeding in mijn kast past?![]()
Ik weet niet wat voorn kast ik hebWelke heb je dan ?
Als het een ATX kast is moet het wel passen!
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.