Probleem met cd-driver (werkt traag)

Status
Niet open voor verdere reacties.

mifuru

Gebruiker
Lid geworden
30 okt 2006
Berichten
14
Altijd als ik een cd er in steek reageert het traag.Soms Leest het gewoonweg sommige cd's niet. Ik krijg meestal een foutmelding (iets over een cyclish rendementfout ofzo). Dit allemaal bij mijn E: schijf.Mijn D: schijf wilt al lang niet meer werken. Weten jullie wat te doen?
 
Laatst bewerkt:
Of je CD's zijn ernstig beschadigd met krassen of met vieze vingers, of je CD speler heeft het einde van zijn levensjaren bereikt :confused:
Test het eens met een CD uit de winkel die in goede staat is, ( dus niet met een CDtje wat je zelf met die CD speler hebt gebrand in het geval het een brander is )
 
Heb ik dus gedaan..werkt niet
al mijn cd's zijn in goede staat
 
Hallo !

Lensje van CD-speler al es schoongemaakt met een reinigings-CD oF wattenstaafje met alcohol ?

Greetz,

Harry.
 
Ook al gedaan. Wilt gwn niet werken. Mijn D: schijf leest niets meer en mijn E: schijf wel maar geeft veel fouten weer en soms reageert ie traag
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan