Probleem met geluid(skaart)

Status
Niet open voor verdere reacties.

Harryv3L

Gebruiker
Lid geworden
16 mei 2007
Berichten
8
Hallo, ik heb vorige week de pc geformatteerd en XP opnieuw geinstalleerd. Ik heb ook de drivers voor de geluidskaart geinstalleerd, maar heb toch geen geluid. Wel krijg ik steeds een systeembeep te horen. Volgens mij zou ik dit in de bios moeten kunnen regelen, maar ik kan dit niet vinden. Wie heeft de oplossing voor mij?

Groeten Harry
 
Dan is de kaart niet goed geinstalleerd.

Heb je de driver van de meegeleverde cd geinstalleerd? Welke geluidskaart heb je?
 
Ik heb de drivers geinstalleerd mbv de meegeleverde cd. Het is een creative soundblaster live. Ik heb hem zojuist nogmaals geinstalleerd en op herstellen geklikt. Het lijkt dan allemaal goed te gaan, maar op het laatst is er toch weer een foutmelding.
Multimedia controller. Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van het apparaat. Toegang geweigerd.
 
Dan gebruik je waarschijn toch niet je juiste of misschien verouderde drivers.

Ga op de originele website van de fabrikant op zoek naar de nieuwste drivers voor het door jou gebruikte besturingssysteem.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan