Probleem met LG NAS N2R1

Status
Niet open voor verdere reacties.

abdel21

Gebruiker
Lid geworden
6 apr 2007
Berichten
32
Ik heb onlangs een Nas aangeschaft Naar wat rotzooien heb ik hem redelijk aan de praat gekregen zodat hij van buitenaf benaderbaar is.

Ik heb een aantal problemen:

1. Als ik intern bestanden vanaf mijn htpc/pc of laptop wil overzetten naar de nas haalt hij max 5Mb per seconde. Dit lijkt me relatief laag ik hoor mensen praten over max 25Mb per seconde.

2. Als ik bijvoorbeeld mijn nas van buitenaf benader (bijv. vanaf mijn ouderlijk huis) dan haalt hij een film van 1,5 gb binnen met 500kbps.

Ik zal even aangeven wat de opstelling is:

De lg nas is via een netwerkkabel aangesloten op een gigabit router. Ik heb een htpc en een pc draadloos verbonden met de gigabit router. En ik maak ook gebruik van een laptop die draadloos verbonden is met de router. Als ik via mijn ****lgnas met mijn htpc/pc en laptop inlog en via ajaxexplorer een bestandje wil downloaden om het te testen dan haal ik max 4 a 5Mb

P.s ben niet te lui om te zoeken op het net dit heb ik al een tijdje gedaan zonder geluk helaas.

Ik had ergens gelezen dat ze je nas kunnen aanvallen hoe kun je dit zien?

Ik hoop dat iemand mij kan helpen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan