Probleem met werkgeheugen?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Berenburg

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
10 jun 2004
Berichten
3
Hallo!

Ik heb een probleem met het geheugen van mijn computer. (waardoor hij erg traag is geworden)

Op dit moment heb ik de processen die dit veroorzaken dmv control alt delete > processen> beeindigen uitgezet. Het CPU geheugen is nu weer normaal. Maar met het opnieuw opstarten zijn deze processen gewoon weer actief en is de computer weer zo traag. Het gaat om de bestanden CTLTray.exe en CTLTask.exe

Is er iemand die me kan helpen dit probleem op te lossen?

Groeten,

Mattie
 
Spyware.

Kijk hier en hier maar

Laat allereerst je PC op Spyware/Adware/Malware en dergelijke troep scannen met de volgende programmaatjes: Ad Aware en/of Spybot Search en Destroy. Als het probleem er dan nog steeds is, moet je een HijackThis Log plaatsen op het forum.

Hoe plaats ik een HijackThis Log op het forum?

Dat doe je door naar de volgende pagina te gaan: Helpmij tegen spywareoffensief deel 5

Op deze pagina moet je de eerste post goed doorlezen, als je de instructies uitgevoerd hebt die daar staan en je je log gereed hebt, moet je op ”Reageer op Bericht” drukken. Dan wordt je log geplaatst en zullen de experts er zo gauw mogelijk naar kijken.

Plaats je log dus in datzelfde onderwerp en open niet zelf weer een nieuwe!!!:)
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan