Problemen met ME; herinstallatie?

Status
Niet open voor verdere reacties.

desolate

Gebruiker
Lid geworden
8 jan 2002
Berichten
219
Ik heb inmiddels tal van problemen met mijn pc en denk dat het aan Windows ME ligt. 1. Het upgraden van IE 5.5 naar 6 weigert pertinent, halverwege de installatie wordt de boel stopgezet. 2. Zeer regelmatig krijg ik een blauw scherm als ik IE opstart, vooral als outlook of Yahoo ook openstaan. 3. Soms lijkt de boel wel erg traag.

Ik gebruik virsuscanner, firewall, easy cleaner, Spybot ... en volgens die programma's is en en ander schoon. Ik denk dat Windows met zichzelf in de knoop zit en wil het geheel weer opschonen. Mijn vragen zijn:

- moet ik Windows ME eerst geheel verwijderen bij 'software'?
- verwijder ik dan ook alle stuurprogramma's?
- bestaat de kans dat software en data verloren gaat, moet ik een backup maken?
- ik heb twee cd's van windows ME. Ik neem aan dat ik daarmee opnieuw kan installeren?

Alle hulp is welkom ... alvast bedankt
 
ME in de fout ?

Lijkt me niet waarschijnlijk.

Denkt eerder dat er hardware is die kuren heeft.

Maar twee opmerkingen.

Je kunt ME niet in software verwijderen, want het is geen software in die betekenis, het is je besturings systeem.

En je kunt gewoon een installatie doen met je CD's. In 98 blijft alles bewaard. Dat is tegelijk het nadeel, als er iets niet klopt in het register, dan hersteld hij dat niet.

Eric.
 
- moet ik Windows ME eerst geheel verwijderen bij 'software'?
- verwijder ik dan ook alle stuurprogramma's?
- bestaat de kans dat software en data verloren gaat, moet ik een backup maken?
- ik heb twee cd's van windows ME. Ik neem aan dat ik daarmee opnieuw kan installeren?


1. Dat kan niet.. Windows is je besturingsystseem.
2. Ja, bij herinstallatie wel.
3. Zeker weten. Ook zeker weten.
4. Ligt eraan; zijn het recovery CD's?
 
Na veel gepuzzel (met dank aan andere threat) is het IE 6 probleem opgelost. Nu maar hopen dat de rest ook beter werkt.

In mijn lijst van software staat overigens ook 'Windows ME verwijderen' ... dus zo vreems is dat niet. Ik vond het wel vreemd het daar aan te treffen trouwens. De cd's zijn originele cd's, met hologrammen en zo ... geen specifieke recovery cd's voor zover ik weet.

Eerst maar eens kijken of het probleem al opgelost is :D
 
Geplaatst door desolate


In mijn lijst van software staat overigens ook 'Windows ME verwijderen' ... dus zo vreems is dat niet. Ik vond het wel vreemd het daar aan te treffen trouwens.

Zo vreemd is dat niet? Dus wel als je zelf al zegt dat je het vreemd vond :p.

Heb jij Windows ME geupgrade over een ander heen misschien?

Geplaatst door desolate
De cd's zijn originele cd's, met hologrammen en zo ... geen specifieke recovery cd's voor zover ik weet.

Dan moet het wel lukken :).
 
Ik denk,

Hij zal wel een ME update zien bij software, die kun je inderdaad verwijderen.

Eric.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan