Problemen met MKV player.

Status
Niet open voor verdere reacties.

Fixumi

Gebruiker
Lid geworden
16 apr 2012
Berichten
91
Hallo mensen,

Ik heb MKV bestanden en daarvoor een mkv player gedownload.
Eerst deedtie het nog wel met geluid maar nu niet(tenminste met de laatste 2 mkv files die ik probeerde, dus het kan ook aan die 2 liggen) verder heb ik niet meer mkv files op mn pc om het te testen.
Met de meeste mediaspelers doet het geluid het gewoon wel.

Verder als ik een mkv file(bij elke mkv file) open staat er "Problem playing the file" maar speelt wel af, maar als ik probeer te zoeken naar een bepaald punt in de film gaatie niet en dan krijg ik deze fout:
mkv fout.png

Weet iemand hoe ik dit probleem oplos, of weet iemand een andere mediaplayer waarmee ik het af kan spelen?
Zou er nog een goeie converter zijn die de mkv file kan omzetten naar een andere file?

Als er nog iets niet duidelijk is, vraag maar gerust, alvast bedankt.

MVG,
Arthur
 
Hoi Fixumi

Deze MKV Player die je gebruikt beperkt zich alleen tot MKV bestanden als het goed is. Het beste is om dit programma te verwijderen en gebruik te maken van VLC (Videolan). VLC kan ook .mkv bestanden afspelen en vele andere videobestanden. Dit is gratis te downloaden en zeker een aan te raden product :_)

Groetjes,
 
Bedankt voor het advies Youriboy :), ik ga het meteen uitproberen als ik verder ga met die mkv bestanden ;)

Groeten,
Arthur
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan