Prullenbak verwijderd

Status
Niet open voor verdere reacties.

MennoHeld

Gebruiker
Lid geworden
8 mrt 2010
Berichten
146
Mensen,

Vanmiddag ben ik zo stom geweest om mijn prullenbaksnelkoppeling te verwijderen. Nu kan ik als ik bij ´Start´ Prullenboek invoer vind hij niks? Wat te doen?

Bedankt,
Menno
 
Ik heb nu wel even tijd.. als je via teamviewer.com de klantmodule installeerd kan ik wel even voor je kijken of het me lukt ;) uiteraard kostenloos ;). maar wel raar dat alle opties niet werken... wat voor besturingssyteem heb je? is het een originele windows? of een aangepaste? xp of vista of win7?

op je bureaublad ctrl+z geprobeerd? wel herstart na de registery wijzigingen? hoe heb je het verwijderd dan??
 
Laatst bewerkt:
rechtsklik op het bureaublad, aan persoonlijke voorkeur aanpassen, links bureaublad pictogrammen wijzigen, vinkje zetten bij prullebak.
dan moet hij er weer zijn.
 
Bedankt man hij is inderdaad weer terug!
Bedankt voor alle moeite!
Keep up the good work HelpMij!;)
 
Deze instructies waren ook te vinden op de link die ik je heb gegeven..
waarschijnlijk heb je je vergist en bij de instructies van XP gekeken.
In ieder geval goed te horen dat het is opgelost!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan