Radioprogramma maken

Status
Niet open voor verdere reacties.

Het Hof

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
17 jul 2001
Berichten
1.269
Ik wil graag voor kennissen overzee radioprogramma's maken, die ik wil versturen via www.wetransfer.com. Ik wil vanuit een mediaprogramma, dat lekker de plaatjes via crossfading lekker achter elkaar zet, de plaatjes aan elkaar praten. Vroeger was dat geen enkel probleem, met twee draaitafels, een microfoon en een mengpaneeltje, maar hoe doe ik zoiets op de computer?
 
of Sam broadcaster



is geen freeware maar je kan altijd de trial proberen om te kijken hoe het bevalt :).

Zelfde verhaal, krijg microfoon wel aan de gang, maar de output is veel te zacht. Zal wel mijn onkunde zijn, maar ik heb er uren tevergeefs op zitten puzzelen.
 
Het probleem met de microfoon is inmiddels opgelost althans waar het om het programma Audacity gaat. Bij de eerder genoemde programma's kreeg ik het niet voor elkaar mijn geluidskaart herkenbaar te maken. Audacity is leuk, maar ik krijg niet voor elkaar om het geluid van de muziek even te dempen als ik spreek. Je kunt de muziek wel zachter zetten, maar in de uiteindelijke opname is het even hard als de oorspronkelijke opname. Wie weet hier raad mee?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan