Registry fix programma's. Wie kan mij hier wat over uitleggen?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Bas Bijleveld

Gebruiker
Lid geworden
29 aug 2009
Berichten
27
Heb van horen zeggen dat het gebruik van een registry fix programma je computer flink sneller en beter kan laten functioneren. Wat downloadbare versies betreft kom ik alleen enp-gratis tegen. Eerst scant zo'n kreng een half uur mijn pc om mij vervolgens te vertellen dat ie niks doet behalve als ik het programma koop. Ik zit er over te denken om in een winkel een soortig programma aan te schaffen maar heb geen idee of het wat is. Wie kan mij adviseren om er wel of niet voor te gaan en zo ja welke?
 
Mijn ervaring, meteen die bende eraf gooien. Belooft veel, maar uit eindelijk kun je een hoop ellende krijgen. De enige die ik het register laat opschonen is CCleaner. Denk dat wle meer mensen hier kunnen beamen dat deze betrouwbaar en goed is.
www.CCleaner.com
(freeware)
 
Ccleaner is idd. een mooie tool, maar tevens levensgevaarlijk bij ondeskundig gebruik : lees : klik maar een eind weg gebruik.
 
Rechtsboven, op de dikke witte pijl in het groene vak klikken, Klik

Ok dan.

Installeer Ccleaner.

Begin daarna met het in de verkenner aanmaken van een mapje genaamd backup. Maak die nieuwe map in program files, in de hoofdmap van Ccleaner, anders gezegd, maak een nieuwe map IN Ccleaner en noem 'm backup.

Als dit is gebeurd, klik op het icoontje van Ccleaner (buroblad) en start de tool.
Klik onderin op "Analyseer" en vervolgens rechtsonder op "schoonmaken". Wacht tot de actie is voltooid.

Klik nu links in beeld op het icoontje van register (blauwe blokjes) en daarna onderin op: "scan naar problemen". Laat de tool zijn werk doen en als het gereed is kies je rechtsonder voor: "herstel geselecteerde problemen".

Ccleaner antwoordt met : "Wilt u de wijzigingen etc. etc. opslaan in een backup bestand?"
Kies : "Ja."

Ccleaner antwoordt met een popup. Check of de backup in de goede map terecht komt. -> de map die je zelf hebt aangemaakt, zo nee, zorg dat in het venstertje jouw eigen gemaakte backupmap als doelmap komt te staan.

Hierna verschijnt een venstertje met 3 opties, kies de middelste: "Herstel alle geselecteerde fouten".

Er wordt om een bevestiging gevraagd, kies "Ja".

Als de klus geklaard is, doe je ditzelfde nog een keer! Dit herhaal je totdat er geen fouten meer worden gevonden.

Herhaal voornoemde stappen. (analyseer en scan naar problemen actie)

Voer verder geen enkele andere optie van Ccleaner uit, je zou je systeem ermee omzeep kunnen helpen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan