• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Resultaten komen niet overeen

Senso

Inventaris
Lid geworden
13 jun 2016
Berichten
11.348
Besturingssysteem
W10 Pro en W11 Pro
Office versie
Office 2007 H&S en Office 2021 Prof Plus
In het Excel-bestand staan de twee schema's en de laatste verzoek ik kloppend te maken. Uitleg in het document. De blauwe cijfers zijn de input.
 

Bijlagen

Laatst bewerkt:
Volgens de site van Centraal Beheer:
Aansprakelijkheid tot 2.500.000
Premie per maand inclusief assurantiebelasting € 4,11.
Kies je daarna voor premie per jaar dan wordt het € 49,56.
Maar 12x€ 4,11 = € 49,32.
Snap je het nog? Ik ook niet.
 
Ik heb nu voor de tweede maal bewezen dat de verzekeringsmaatschappijen ernstig tekort schieten in hun facturatie. Ze hanteren nog polissen en systemen die stammen uit de jaren twintig van de vorige eeuw.

Een factuur hoort te kloppen en te herleiden zijn door de klanten.
Het hoort simpel te zijn.
Wat kost een product, wat is de basis? Welke kosten over welke grondslag?
Welke korting over welke grondslag?
Ook nu weer cijfers die niet kloppen, niet te herleiden zijn. Het is voor de tweede maal een grote ellende.
 
Als ik het goed begrijp maak je je druk om het feit dat je per jaar € 0,22 te weinig betaalt.
Natuurlijk moet een factuur kloppen, maar het lijkt me de aangewezen weg om opheldering te vragen bij de verzekeri8ngsmaatschappij. Het is in ieder geval geen Excelprobleem.
 
Terug
Bovenaan Onderaan