Rounded-corners HTML5 Vs picture based

Status
Niet open voor verdere reacties.

feint

Gebruiker
Lid geworden
3 jun 2008
Berichten
273
Hallo allemaal,

Ik ben bezig met een ontwep waarin veel afgeronde blokken en foto's zitten.

nu vroeg ik mij af: hoe pakken jullie dit aan?
Gebruiken jullie de border-radius functie?
- zo ja: Wat doen jullie bij IE, het script of iets anders?

Of gebruiken jullie afgewerkte foto's van photoshop of dergelijke programma's?

Ik hoor hier graag jullie mening over, ik ben aan het twijfelen of het wel een slim idee is om foto's te gebruiken als dit in grote aantallen gebeurd.

alvast bedankt!
 
Border-radius is 'nu' een prima optie, en IE9 doet (eindelijk) gewoon mee En hey, ik ben zo ongeveer wel klaar met oude IE versies te ondersteunen - als je niet wilt upgraden, doe je het maar met vierkante hoekjes (de fallback is automatisch; browsers geven vierkante hoekjes als ze border-radius niet snappen). Zie bijvoorbeeld m'n site. Allemaal border-radius, zonder extra gedoe van plaatjes, extra div's en dat soort onzin.
 
Laatst bewerkt:
Hetgeen waar ik tegenaan loop is het feit dat als je ondersteuning wil bieden op je website vanaf IE 7 of 8 de border radius niets doet en dus je website volledig in blokken weergeeft.

Dit is bij jou website zie ik ook het geval. Ik ga er vanuit dat je dit bewust hebt gedaan?

In ieder geval al bedankt voor je reactie.

ps: nieuw design? :d

Ik zie dat je jouw post al ge edit hebt en al antwoord hebt gegeven op mijn post
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan