Router accepteert geen toegang meer!

Status
Niet open voor verdere reacties.

zotiso

Gebruiker
Lid geworden
16 dec 2011
Berichten
7
Bedankt dat ik gebruik mag maken van dit forum.

Situatieschets:

Ik woon in een appartement boven een restaurant. We maken gezamelijk gebruik van het internet omdat alleen beneden een aansluiting zit. Omdat het bereik vanuit de modem/router in het restaurant slecht is, heb ik boven een router geplaatst om het signaal te versterken. In eerste plaats verliep dit allemaal soepel en konden de 2 computers in huis gebruik maken van internet. Helaas deed het internet op de playstation het niet ivm fout in DNS-server. Hierdoor ben ik op internet gaan kijken hoe ik dit probleem op kon lossen. Via wat tips ben ik via 10.0.0.1 in mijn router gekomen en heb ik hem gereboot. Sindsdien is het niet meer mogelijk om gebruik te maken van internet. Het reeds al een aantal keer de router handmatig gereset zonder resultaat.

Volgens mijn PC is er wel verbinding met de router maar heb ik geen internet.

Hoe moet ik dit oplossen?

Specificaties:
-Windows 7
-Router Cisco WRVS4400N V2
-Kabelaansluiting KPN
-AVG VIRUS
-Broadcom 802.11g network adapter

Ik zie uw reacties graag tegemoet.

Alvast bedankt.
 
Hoi,
Welkom op Helpmij
Heb je ook een "harde" reset gedaan?
Er zit ergens een een button (kan ook verzonken zijn) die je een x-aantal seconden moet indrukken om de router naar de fabrieksinstellingen te resetten.
 
Heb het net even geprobeerd. Er brand een rood lampje bij diag, zegt dit iets?
 
Op de computer geeft hij aan dat hij verbonden is met cisco maar dat er geen internet toegang is. Op dit moment kan ik wel verbinding maken met de router die beneden in het restaurant staat. Dit is meestal tijdelijk ivm slechte ontvangst.
 
Je zou de router beneden even moeten kunnen resetten, ik weet niet of dat mogelijk is.
 
Heb ik zojuist gedaan. Helaas zonder effect.

Heb ook nog een andere router van linksys aangesloten die ook geen internet geeft.
 
Heb zojuist een nieuwe router gekocht in de hoop dat het probleem in de oude router zelf zat. Helaas geeft de splinternieuwe router exact hetzelfde probeer.
Heb wel verbinding maar geen internet. Daarnaast kom ik ook niet in het menu van de router om hem te beveiligen of de instellingen te veranderen.
 
In dat geval moet het probleem toch beneden liggen bij het aansluitpunt/modem v.d. provider.
 
Die heb ik al verschillende keren geprobeerd aan en uit te zetten maar zonder resultaat. De 2 routers hebben samen gewerkt totdat ik ze wilde resetten om ze toegankelijk te maken voor een PS3. Ik kan wel in de admin van de router beneden komen? Kan ik daar iets wijzigen?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan