Router installatie werkt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

Theo123

Gebruiker
Lid geworden
28 sep 2006
Berichten
5
Ik heb een administratiekantoor en sinds vandaag het volgende probleem:

Ik heb een router waar je tot vanmorgen niet op kon inloggen, althans niet via wap. Via de lan was dat wel mogelijk. Ik dacht, laat ik het eens veranderen, zodat je ook draadloos kan internetten. Dat ging in eerste instantie niet helemaal goed. Er zat wel een wachtwoord op het account, maar ik kon niet inloggen.

Vervolgens heb ik dat ongedaan gemaakt. Nadat ook de tweede keer niet goed was gegaan, dit keer zat er geen wachtwoord op, dus een onbeveiligd netwerk, heb ik in mijn router (Speedtouch 780) de optie “instellingen terugzetten op fabrieksstandaard” o.i.d. geselecteerd. Echter, plots werd de verbinding verbroken met mijn router.

Ik dacht dat er niet zoveel aan de hand was, maar toen ik de router opnieuw wilde installeren met de bijbehorende KPN cd kreeg ik de volgende melding:

Deze melding is in mijn ogen vreemd. Alles aansluitingen zitten in de router, en een half uurtje daarvoor werkte het tot tweemaal toe wel.

afbeelding1bq.png


Na hierna de volgende melding:
afbeelding2v.jpg


Overige bestanden:
afbeelding3f.png

Dit is het eerste scherm van de setup

afbeelding4y.png


Ik heb KPN gebeld, maar de enige optie die zij mij wisten te vertellen is het resetten van de router, maar dat helpt niets. Heeft iemand enig idee wat er aan de hand is en wat ik zou moeten doen? Alvast bedankt voor het antwoord.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan