router of niet router probleem.

Status
Niet open voor verdere reacties.

jaikke

Gebruiker
Lid geworden
1 jan 2001
Berichten
512
hallo helpers.!
heb thuis een Sitecom dualband router 300N. heb op rommelmarkt een laptoppie gekocht,oudje voor kleinkind.deze laptop kon niet draadloos, maar had nog een een Cardbus liggen,merkeloos ding. de router van deze is defect en weggegooit.
Nu wil ik toch met deze 11 mbps (802.11b) card zien draadloos te worden.alles geinstalleerd en soms ziet laptop wel mijn sitecom router, maar maakt geen verbinding,soms ziet hij mijn sitecom niet.wat kan reden zijn,wie kan mij helpen svp

Bedankt .Kees
 
Ondersteund je wlan kaart de beveiliging van je router.
Dus vermoedelijk WPA. Voorheen hadden we WEP ?
 
coenraad, geen idee of card dit kan staat ook niet op card en niet op doos,maar ook niet in de beschrijving, mijn nw systeem is beveilgd met WPA-Personel.
 
Het zal vermoedelijk in je beveiliging zitten.

Ook de goede driver voor je nic is van belang uiteraard.
Merk, type en besturingssysteem?
 
bezg met " Windows kan geen Sertificaat vinden aan de hand waarvan u bij het netwerk kan worden aangemeld.bezig met identifiseren"

dit geeft hij aan .
 
Heeft die wlan-kaart ook een naam en typenr.?
Dan kun je een stuurprogamma zoeken.
Het is nl. van belang te weten welke chip erin zit.
Buiten het feit, dat het wel handig zou zijn om een besturingssysteem te vermelden.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan