Router

Status
Niet open voor verdere reacties.

WellieWel

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
21 jan 2009
Berichten
1
Hallo,

Ik heb een klein probleempje...

Onlangs is de laptop van mij vader helemaal opgeschoond, alles eraf en nieuwe windows erop.

Voorheen had de laptop een beveiligde verbinding met de router van onze vaste computer. Nu heeft mijn vader de laptop weer verbinding laten maken met de verbindingen die aanwezig waren, dit waren er 3, waarvan 2 beveiligd. Eentje was onbeveiligd en dat was onze verbinding, de sweex.

Mijn vraag is nu; Hoe kan ik via de vaste computer en/of laptop deze verbinding beveiligen?(cd en/of toebehoren van de router niet meer aanzwezig)

Bvd voor het antwoord,

Mark
 
Hoi,

Lijkt mij een raar verhaal. Een beveiliging stel je namelijk in je router in. Als je voordien een beveiligde verbinding had met de router, dan moet die er nog steeds zijn, tenminste als je niets aan de router hebt veranderd.
Het feit dat de laptop volledig is opgeschoond heeft er niets mee te maken. Als je router is beveiligd, zou je der normaal gewoon niet op kunnen zonder het netwerkpaswoord in te geven.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan