s-ata samen met p-ata

Status
Niet open voor verdere reacties.

mario-angela

Gebruiker
Lid geworden
12 jan 2002
Berichten
453
hoi,

wilde vandaag mijn pc eens helemaal opnieuw instaleren met windows xp.
is zo gebeurt dacht ik,dus niet.
in mijn hardware is helemaal niks veranderd. het enigste wat ik wilde veranderen is dat het besturingssysteem niet op mijn p-ata schijf staat,maar op mijn s-ata schijf staat.
windows is geïnstaleerd en werkt correct als .ik alleen de s-ata schijf heb aangesloten op het moederbord.hierbij zitten ook 2 dvd spelers aangesloten op de tweede ide connector,zoals ook in de oude situatie.
sluit ik nu ook de p-ata schijf aan ,dan krijg ik een fout melding en start windows niet op vanaf de s-ata schijf.
kan in de bios niks vinden,behalve een instellingen welke op enhanced mode moet staan,staat hij ook.
dan zouden er 2 s-ata en 4 ide apparaten aangesloten kunnen zijn.
moederbord is chaintech ct-9cjs.
p.s.als ik in de bios kijk als ik alleen de s-ata heb aangesloten staat deze als slave,met beide schijven aangesloten ziet de bios alleen de p-ata schijf,welke als slave op de ide poort zit.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan