• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

samenvoegvelden in excel

Status
Niet open voor verdere reacties.

smakman

Gebruiker
Lid geworden
1 nov 2004
Berichten
84
Ik wil samenvoegvelden in een excel bestand plaatsen.
Dit in verband met Naam en adresgegevens. Kan dat?
Ik maak in hetzelfde bestand ook een berekening. Vandaar.
 
Beste Smakman,

Bedoel je dat je meerdere cellen wilt samenvoegen? Dat kan. Let er dan wel op dat bij formules het adres van de cel (A1, B23 etc.) de cel linksboven in de samengevoegde cellen wordt.

Maar als je naam en adresgegevens wilt samenvoegen, kun je toch de & gebruiken? Of de functie Tekst.Samenvoegen.


groeten,
Richard
 
Ik heb een adresbestand in excel en wil dat koppelen met een ander excel bestand, zodat ik voor bijv. 25 verschillende adressen in één keer hetzelfde bestand kan afdrukken. Zoals je bijv. ook doet in Word, afdruk samenvoegen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan