samsung ml-1640

Status
Niet open voor verdere reacties.

sofieke

Gebruiker
Lid geworden
13 jan 2008
Berichten
21
hallo,
ik heb zo'n printer nu gekocht en het is er 1 met infrarood,dus geen usb-kabel.
nu heb ik de software op mijn pc staan en nu kan ik het menu van de printer openen,maar als ik dat open komt erop te staan:"de huidige printerpoort word niet ondersteund voor de printerstatus."
wie kan mij helpen om dit op te lossen?
ik ken helemaal niets van pc,laat staan printers!
alvast bedankt!

groetjes sofie
 
Deze melding had ik ook met CLX-3175FN

Deze melding had ik sinds een paar dagen ook met mijn Samsung CLX-3175FN.
Op zich printte de Samsung wel goed maar ik kon alleen niet meer zien hoe vol de cartridges waren.

Oorzaak bleek een firmware update van de printer die via Windows 7 werd gesignaleerd en geïnstalleerd, want vóór de update werkte alles prima en ná de update niet meer.

Gebeld met Samsung helpdesk (09000-SAMSUNG) en daar werd geadviseerd de printerdrivers opnieuw te installeren.

Dit heb ik gedaan en nu werkt alles weer zoals het hoort. D.w.z. ik kan nu via de pc weer zien hoe vol de tonercartridges zijn.

N.B. herinstalleren heb ik gedaan door in "Configuratie - Software" de Samsung software te herstellen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan