Samsung PC Studio 3

Status
Niet open voor verdere reacties.

Chantal23

Gebruiker
Lid geworden
16 nov 2008
Berichten
23
Ik heb de Samsung TouchWizz en heb met de bijbehorende cd Samsung PC Studio 3 geïnstalleerd. Nu wil ik graag foto's van mijn mobiel op de computer zetten maar dit lukt niet.
Ik doe het alsvolgt:

Ik sluit mijn mobiel aan op de laptop, ik open Samsung Studio en klik daarbij op multimedia manager. Rechts onderin staat dan al: Niet aangesloten. Als ik erin ben klik ik op 'bestand' - verbinding - usb - verbinden. Dan wacht ik even en gebeurd er niks, dan kan ik weer op verbinden drukken maar hij verbind uiteindelijk niet.

Omdat hij niet verbonden is kan ik niet op bestanden ophalen - van telefoon aanklikken.

Kan iemand mij alstjeblieft helpen?
Alvast bedankt!
 
Als je het mobiel aansluit op een USB-poort, krijg je daar dan geen keuzemenu te zien met 'Samsung PC Studio', 'Mediaspeler', 'Massaopslag'? Zolang je hier geen keuze maakt blijft het mobiel als 'niet aangesloten' in Samsung PC Studio 3 te zien.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan