Samsung Pixel

Status
Niet open voor verdere reacties.

vinnie1234

Gebruiker
Lid geworden
10 apr 2007
Berichten
70
Heey,

Mijn vader heeft momenteel deze mobiel. Een prima apparaat. Der is alleen 1 klein probleempje mee. De Unlock knop gaat telkens in zijn broek om. Waardoor hij altijd aan bellen is, of foto's maakt. Dit is ontiegelijk *piep*!

Nou komt mijn vraag. Is er misschien een mogelijk heid dat je bijv: 2 keer op deze knop moet drukken. Of dat je een programma installeerd, dat er voor zorgt dat je eerst een pass in moet tikken. Of een code of zo iets!
Dit zou geweldig zijn:thumb:

Mvg,

Vincent Maarschalkerweerd
 
Hoi,

Weet niet of er een programma voor is maar is een etui of z'n kunststof case niet een optie zit zomaar even mee te denken hoor.

Modag
 
Dat is probleem nummer 2:
Hij verliest die dingen. En elke week zo'n nieuw hoesje kopen is niks.!
 
Hoi,

Als hij een etui zou verliezen zou hij de hele telefoon verliezen zij er dan geen die je er omheen kan laten?

Modag
 
je kunt bij de beveiliging van je telefoon een beveiligingscode invoeren, dus als hij van standby gaat moet je eerst een code intypen voordat je verder kunt.
dit is te vinden bij de instellingen onder beveiliging.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan