Samsung S6 rammelt

Status
Niet open voor verdere reacties.

Modag

Inventaris
Lid geworden
6 jan 2005
Berichten
21.403
Goedemiddag,

Ik zie dat er al een aantal een Samsung S6 hebben nu werkt mijn toestel prima maar kom er net achter dat er wat los in lijkt te liggen als ik het toestel wat schut nu mijn vraag normaal of niet normaal is hebben jullie dit ook?
 
Dat lijkt me niet normaal, bij geen enkel toestel.
 
hoi,

lijkt mij ook maar ik dacht gooi het even in de groep of ik inderdaad de enige ben met een rammelaar.
 
Jeb, heb wel een bijtring............

Maare, ermee teruggaan? schroefje los? dat heb overigens ook maar niet in een mobiel.
 
Hallo

Stel ... dat dit een schroefje is ...

Reele kans op kortsluiting , met een defekt toestel als gevolg.

Ik zou niet nalaten om dit te (laten) bekijken.

Peter
 
Hoi,

Ga ik ook zekers laten doen na laten kijken goed is het inderdaad niet maar was benieuwd of er meer waren maar die reageren helaas niet?

Edit:
Ben dus even langs de winkel geweest en het blijkt toch normaal te zijn. De S6 heeft namelijk een optische camera stabilisator en wanneer het toestel dus een beetje geschud wordt, dan hoor je dat. en ja even een nieuwe uit het rek gepakt in de winkel en inderdaad deze rammelt hetzelfde als de mijne dus zal wel een kern van waarheid in zitten.

Bedankt trouwens voor het meedenken en advies:thumb:
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan