Samsung Smart TV + PC probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

Tarkus

Gebruiker
Lid geworden
6 aug 2006
Berichten
81
Sinds kort wordt mijn tv niet meer gezien door mijn pc.
De wifi verbinding is overal werkend, met de router zijn ook geen problemen. Wel is er een tijdje geleden een schone windows installatie op mijn pc uitgevoerd. Maar in eerste instantie zag ik mijn tv nog terug op mijn pc en kon ik rechtstreeks streamen van mijn pc naar mijn tv.
Ik heb mijn pc vele malen herstart, maar dit lijkt geen oplossing te bieden.
De Soft ap van Samsung werkt ook gewoon via mijn telefoon, dus ook aan de wifi op mijn tv lijkt niks mis te zijn, heb daar gewoon internet verbinding mee en deze is niet bedraad (nooit geweest ook)

Iemand een idee wat hiervan de oorzaak kan zijn?

Edit: nadat ik deze vraag stelde en terug ging kijken onder mijn bestanden kwam ik tot de ontdekking dat mp3 bestanden wel af te spelen waren ineens via mijn tv..........eerder zag die ze niet. Dus wat er nu veranderd is weet ik niet, maar het werkt weer :)
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan