samsung syncmaster T200 HD

Status
Niet open voor verdere reacties.

collector

Gebruiker
Lid geworden
10 jun 2008
Berichten
9
Hallo,

Ik heb de 20 inch syncmaster T200HD aangeschaft (€ 299,90) met ingebouwde DVB tuner en aangesloten via scart op satelliet ontvanger(clarke-tech2100) met als resultaat goed beeld en mooie kleuren met 3W speaker is geluid niet mooi te noemen maar zou met versterker perfect moeten zijn door de ingebouwde SRS TruSurround XT.

Mijn vraag gaat over de DVB-t, als het goed is zou ik de vrij te ontvangen zender Ned 1,2,3en 1 regionaal moet krijgen... maar dat is mij nog niet gelukt.

Op "TV" stand vindt hij 0 zenders wellicht ook omdat op de syncmaster de antenne-ingang niet in gebruik is omdat de schotelantenne in de Clarke zit.

Er zit in de monitor wel een Common Interface slot maar ik moet toch gewoon zonder module/card NED 123 kunnen ontvangen?

Ik heb al een digitenne-antenne geprobeerd op de monitor maar blijft 0 zoek resultaat geven,trok trouwens ook geen stroom van monitor.

Ik zie iets grandioos over het hoofd....Wat doe ik fout en wat moet ik alsnog doen.
gr.
collector
 
geen f....

ter info.... 'tzal jullie wel geen f... interesseren gelet op de "vele reactie's" maar ik wilde het voor die enkeling die wel serieus is toch maar vermelden

Monitor is gratis opgehaald/bezorgd (ETB).....printplaat van monitor bleek defect en is vervangen..nu prachtig beeld op ned123 en tvwest,tvrijnmond..zonder kaartje/cam en zonder abo..alleen wel met 5V inserter op antenne ingang en een dig.antenne
(zowel o.a. een kpn antenne als een Bench antenne geven beeld)
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan