Sandisk cruzer micro 4 gb

Status
Niet open voor verdere reacties.

caro91

Gebruiker
Lid geworden
21 sep 2008
Berichten
28
Hallo,

Ik heb een Sandisk cruzer micro 4gb usb stick. Op onze vaste computer met windows xp werkte deze altijd prima, maar sinds kort heb ik een eigen laptop met windows vista.

Sinds ik mijn stick op mijn laptop gebruik heb ik problemen met het ontkoppelen van mijn usb stick. Als ik deze verwijder via hardware veilig verwijderen of de knop eject in het U3 launchpad menu dan krijg ik wel de melding dat hij verwijderd is en wordt ook verder nergens weergegeven. Maar het lichtje op de stick blijft branden.

Als ik vervolgens de usb stick ontkoppel van mijn laptop en later weer inplug krijg ik een melding van een unsave eject. Dat terwijl ik de stick toch netjes (denk) verwijderd te hebben. Heeft iemand hier een oplossing voor? Alvast bedankt voor de moeite.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan