Sata HDD Probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

MrDeX

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
28 okt 2009
Berichten
1
Hallo, ik heb speciaal geregistreerd voor deze vraag! Ik ben ten einde raad en ik zou wel wat hulp kunnen gebruiken :p

Ik heb een computer met een sata HDD. Hij start al een tijd moeizaam op met vastlopers en blue screens ertussendoor. Maar als hij eenmaal opgestart is dan werkt hij gewoon super.

Dus om dit probleem te verhelpen heb ik een nieuwe harde schijf besteld, deze ingebouwd. Blijkt dat het Windows niet lukt om te formatteren en dus kan ik niks installeren.

Geprobeerd om de harde schijf(nieuwe) in een andere computer in te bouwen, maar dat mocht ook niet baten. Heb het ook met een andere DVD Brander geprobeerd, alleen zodra ik de brander aansluit, verdwijnt de HDD uit de BIOS. Het zou natuurlijk kunnen dat ik een harde schijf geleverd heb gekregen die al stuk is maar dat lijkt me sterk.

Heb ook verschillende SATA sockets geprobeerd op het moederbord, maar dat helpt ook niet. Het is echt zuiver alleen het opstarten wat problemen geeft.

Iemand anders hier ervaring mee? HELP!

Alvast bedankt :)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan