schermformaat past niet meer????

Status
Niet open voor verdere reacties.

nicoingrid

Gebruiker
Lid geworden
1 jan 2002
Berichten
258
Ik heb een 19" (gewone beeldbuis) CTR scherm.

Sinds kort passen niet alle fraims (bijvoorbeeld start, alle programma's) in zijn geheel op mijn scherm. Gaat als het ware uit beeld en kan er niet bijkomen met de muisaanwijzer.


Volgens mij heb ik niets aan mijn instellingen gewijzigd. Wel heb ik vrij recent nieuwe updates Wat heb ik nieuwe Windows Update geinstalleerd. Sinds dat moment openen de windows ook naders (kleiner ipv beeldvullend).

Wat zijn de goede instellingen voor een 19" CTR scherm. Of is er iets anders aan de hand dan mijn instellingen???
 
Laatst bewerkt:
Dit dien je aan te passen via het menu van je monitor. Je kan daar je beeld in alle richtingen verplaatsen en vergroten en verkleinen. Je kan het menu bereiken via een knop op de voorkant van je monitor.
 
Dit is niet wat ik bedoel.

De "normale instellingen" zijn goed. Alleen sommige sites passen niet (meer) en wat ik schreeef over (start, alle programma's).:o
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan