Screenshot verticaal op hele A4 afdrukken

Status
Niet open voor verdere reacties.

Senso

Inventaris
Lid geworden
13 jun 2016
Berichten
11.036
Besturingssysteem
W10 Pro en W11 Pro
Office versie
Office 2007 H&S en Office 2021 Prof Plus
Ik maak een screenshot en dan wil ik die afdrukken en ja, hoor, is weer liggend. Prutsen met draaien heb ik geen zin meer in en geeft vaak ook geen goed resultaat. Ik denk, gooi de screenshot in Word en dan moet je met oprekken en kunststukjes de afbeelding goed krijgen. Is er geen programma dat direct begrijpt dat de afbeelding verticaal, passend op een A4 moet komen, dus automatisch uitrekken mag.
 
FastStone viewer doet dat!
Afbeelding is horizontaal, maar als ik die ga printen verschijnt dit printvoorbeeld waarbij plaatje al automatisch is geroteerd én geschaald om de A4 geheel te vullen.
Je kunt dit gedrag nog geheel naar wens instellen, maar dit is de default.

Liggend automatisch op A4.jpg

(afbeelding toegevoeg via instructie Dorado, ziet iedereen die?)
 
Laatst bewerkt:
Dat functioneert goed. Helaas is de afdruk niet zwart maar grijs. Dus tekst is zeer slecht leesbaar.
 
Grijs is een soort zwart...
Met de gamma-correctie kun je wellicht de leesbaarheid verbeteren.
 
Heb ik geprobeerd, is geen succes. Ik heb inmiddels een andere methode toegepast. Niet meer via een screenshot maar via exporteren met Everything. Had ik al gedaan, maar ik wilde dat veel te ingewikkeld doen. Het is nu wel gelukt.
Bedankt voor de hulp.:thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan