Silent Hunter 2 vast

  • Onderwerp starter Onderwerp starter av93
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

av93

Gebruiker
Lid geworden
23 nov 2005
Berichten
16
Ik heb het volgende probleem, het spel silent hunter 2 loopt steeds vast na 2 á 3 min, een kennis van me had het zelfde probleem en heeft de cd aan mij gegeven. ik krijg de volgende fout melding,
Wed Sep 26 15:11:36 2001
Error -2005532085 [(ddrval!=DD_OK)]
DirectX code: "DDERR_WRONGMODE"
C:\Devel\Janus2\Windows\Sources\BD3DEng.cpp
Line 2572.
Ik heb geen idee wat dit kan zijn, pc = een amd 64 3000+
is deze info onvoldoende, dan hoor ik het wel. bij voorbaat bedankt voor de moeite.
 
Video kaart

Dat is een ATI Radeon X700 Se (RV410) kaart en het besturings systeem is natuurlijk Windows XP Home.

Ik heb de drivers verwijderd en de laatste update geinstalleerd. Bij de ATI WDM RAge Theater Video driver staat een uitroep teken in aparaatenbeheer.

Wie kan me hier mee verderhelpen?????????????
 
Laatst bewerkt:
Ik heb een AMD-Athlon(tm) 64 Processor 3000+ 180,00 MHz pc met een Biostar NF-4 ST-ag moederbord. Videkaart is ATI Radeon X700SE(RV410), tijdens het spelen van SilentHunter 2 schakelt zich de monitor uit, en er staat in het aparaatbeheer een uitroepteken bij ATI WDM Rage Theater Video. Ik heb de drijvers verwijderd en de laatste nieuw geinstalleerd maar het probleem blijft. :mad:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan