site bewerken met dreamweaver

Status
Niet open voor verdere reacties.

Max53

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
19 mei 2012
Berichten
3
Kan iemand mij zeggen hoe ik een site gebouwd in frontpage, bewerken in dreamweaver. Site is geplaatst bij UPC op dit moment kan ik hem zien bij UPC maar niet bewerken. Als ik op bewerken druk krijg ik de index te zien ??????????? Please help me out !!!!!!!

Thnx Max:)
 
Beste Max,

Voordat ik hier verder op in ga, kun je a.u.b. jouw bericht verduidelijken? Let vooral op je eerste
twee zinnen.
 
Ik heb een site gemaakt met Frontpage en ondergebracht bij UPC. Daar Windows7 frontpage niet meer ondersteund moest ik een ander programma vinden waar ik mijn site me kan bewerken, op advies van UPC ben ik dreamweaver gaan gebruiken. Daar ik helemaal geen ervaring heb met dit programma heb ik op deze forum hulp gevraagd om mij verder te helpen.
 
Goed dat is me duidelijk, wat wil je dat het programma voor je doet?
 
Ik zou dus graag mijn bestaande site, ondergebracht bij UPC, bewerken en mogelijk aan gebrachte wijzigingen uploaden. Graag zou ik dus willen weten hoe ik mijn site kan bewerken in dreamweaver en hoe ik hem zichtbaar maak in dreamweaver vanuit UPC.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan