site check: vissersblog.nl.vu

Status
Niet open voor verdere reacties.
op zich een leuke site, je kunt je natuurlijk afvragen of er veel vraag naar dit soort blogs is.. maar mits je hem goed onderhoudt en een beetje mondelinge reclame maakt komt dat wel goed.

wat betreft de site heeft je site niet erg veel herkenbaars. de lay out is op zich okee, maar je achtergrond heeft weinig met vissen te maken, evenals de patronen in je header. zet nou niet meteen een gigantische picture van een vis op de achtergrond, maar haal wel die rare kronkels bovenaan de pagina weg en maak de achtergrond gewoon neutraal. verder denk ik dat er in de body te veel blokjes staan met informatie. translate, euroclix, recente berichten en money miljonair zou ik gewoon weglaten, haal de zoekfunctie naar rechts (of zelfs klein bovenaan de pagina) en je hebt de hele linkerkant al vrij. (je kan deze translate, recente berichten e.d. ook onderaan de pagina zetten).

probeer daarnaast je posts van wat plaatjes te voorzien zodat het er wat levendiger uitziet. een plaatje van de mega meerval met 3 regels text en een 'lees meer' knop zal meer uitnodigen tot lezen dan een kale lap text zonder afbeelding o.i.d. (bekijk het vanuit lezersperspectief, als jij deze lezer was en je ziet de post kan het je waarschijnlijk weinig schelen wie de meerval gevangen heeft, maar wil je vooral een plaatje zien van hoe het beest eruit ziet).

thats it voorlopig.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan