Snelkoppeling naar writer, calc,. . .

Status
Niet open voor verdere reacties.

Toedeloe

Gebruiker
Lid geworden
1 aug 2005
Berichten
703
Hoe kan ik een snelkoppeling maken naar Writer, Calc, . . . . op de taakbalk of het bureaublad? Nu is het zo dat ik via de snelkoppeling naar OO op de taakbalk nog verder moet klikken op ofwel "Tekstdocument" of "Werkblad" of . . . . wat toch een omweg is.
 
Snelkoppeling

Toedeloe,

werk jij in Windows ?
Klik dan op "start" - "alle programma's" - "open office" en klik RECHTS op het programma waarbij je een snelkoppeling wilt maken. kies daar voor 'Kopiëren naar' En dan Bureaublad (snelkoppeling maken). Daarna kan je het icoontje dat op je bureaublad staat gewoon naar de taakbalk slepen. Let wel dat je voldoende plaats hebt op die taakbalk anders komt het achterin te staan.

Werk je in Ubuntu ? Dan komt dat op hezelfde neer.

Werk je met Mac ? dan hoop ik dat iemand anders je een antwoord geeft, daar ben ik niet zo in thuis

Groetjes
IvoHs
 
Ik werk in Win 7 en het is me perfect gelukt. Ik heb wel onmiddellijk de keuze "Aan de taakbalk vastmaken". Bedankt voor de raadgeving.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan