software verwijderen

Status
Niet open voor verdere reacties.

JohnyBoy

Gebruiker
Lid geworden
29 dec 2000
Berichten
276
Als ik naar Instellingen, Configuratiescherm, Software ga kijken zie ik al mijn programma's, maar waar AutoCad hoort te staan, zie ik een lange blanco open plek die ik ook kan selekteren (blauw). Wil ik het volgende progje zien, dan moet ik bijna tot onderaan de schuifbalk gaan. Als ik AutoCad verwijder, is de grote plek weg, dus het ligt volgens mij aan AutoCad, maar toch is dit een storend voorval. Wat kan hiervan de oorzaak zijn en is dit op te lossen?
 
Ben er niet zeker van, maar ik denk dat autocad niet goed verwijderd is. Bestaat die map nog in je program files?
 
AutoCad staat nog steeds geïnstalleerd op mijn pc. Ik denk dat het probleem bij AutoCad zelf ligt, want bij vroegere versies had ik hetzelfde probleem.
 
Het zou een bekende bug van dat programma kunnen zijn in kombinatie met een bepaald besturingssysteem. Je kunt dan het beste op de website van het programma rondsnuffelen en proberen te vinden of daar iets over vermeld staat en wat er eventueel tegen te doen is.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan