• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Sorteren en Extraheren m.b.v. formules

Status
Niet open voor verdere reacties.

gumblag

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
13 jun 2012
Berichten
1
L.S.

Bestand is toegevoegd onderaan het bericht.

Ik wil de gegevens kunnen extraheren en sorteren op basis van datum, OK nr en volgnummer. Voor wat betreft datums en OK nr is mij dat gelukt echter in de kolom "R" krijg ik de foutmelding #GETAL! en ik snap niet waarom ik die melding krijg. Welke van de waarden/argumenten is verkeerd? Is het wel een goede formule om die volgnummers per OK per datum te extraheren en te sorteren? Als dat niet het geval is wat is dan wel een goede formule?
Stel dat het extraheren en sorteren op volgnummers lukt, dan heb ik volgens mij een Unieke ID omdat de combinatie Date, OR en Order altijd een unieke combinatie van getallen per rij oplevert, verwacht ik dat ik m.b.v. de formule INDEX(VERGELIJKEN()) de "Reg. Project" (=de patienten) op de juiste plaats erbij worden gezet.
Ik ben er al weken aan bezig maar nu toch wel ten einde raad... Graag jullie reacties!
Bekijk bijlage Onbeveiligd OK Ambon 2016 exp CF 1.xlsx
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan