Speakers....... Geluidskaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

K@RTJE

Gebruiker
Lid geworden
1 feb 2003
Berichten
434
Vandaag mijn nieuwe speakers Trust 80p Soundforce aangesloten. Ik had gehoopt met deze speakers van 80 Watt een wat mooier geluid te krijgen dan ik had. Er zit een blikken geluid in, wat ik geprobeerd heb om bij te stellen ( configuratiescherm- geluid ) maar dit veranderde weinig. Nu vraag ik mij af of het aan de speakers ligt of aan mijn ( onboard SIS ) geluidskaart.
Wie heeft ervaring hier mee ?
 
Kijk eens naar de instellingen van je geluidskaart.
 
reactie

Ik heb bij apparaatbeheer gekeken maar weet niet of ik daar iets kan veranderen. Via configuratiescherm - geluid heb ik al geprobeerd maar ik krijg niet het geluid wat ik wil ( donker ... meer bass )
 
Die 80Watt, zal niet echt de 80Watt zijn wat je gewent bent van een stereo installatie.
Heb je de driver al eens verwijdert en opnieuw geinstalleert?
Heb je bij de driver geen instel opties?

Ik heb namelijk bij m'n onboard geluidskaart wel die mogelijkheid(Realtek AC'97).
Ik had eerst ook een beroert geluid, maar ik moest een vinkje weghalen bij karaoke.
Nu is het geluid wel goed.
 
reactie

Ik heb het geprobeerd CRASH maar heb geen mogelijkheid gevonden om het geluid aan te passen. Het is in of uitschakelen........ meer niet.
Ik denk dat ik maar op zoek ga naar een tweede hands geluidskaart.
Suggesties ????
 
met 80 watt bedoelen ze volgens mij maximaal 80 watt...

Ik weet het niet zeker
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan